Zapraszamy do odwiedzenia i śledzenia naszego profilu firmowego na Google plus!

Zespół

Artur Król - jest psychologiem, trenerem i coachem z wieloletnim doświadczeniem w branży. W swojej pracy łączy liczne metody zmiany osobistej i ogromne doświadczenie praktyczne z nieustannie wzbogacaną wiedzą z zakresu wielu dziedzin nauk społecznych. Autor setek artykułów n.t. zmiany osobistej, oraz książek m.in. na temat skutecznej nauki, pewności siebie oraz praktycznego warsztatu coacha i changemakera (specjalista od zmiany osobistej).

Michał Paruzel – psycholog, hipnoterapeuta, trener. Od wielu lat zdobywa wiedzę i rozwija swoje umiejętności w zakresie stosowania hipnozy dla poprawy funkcjonowania ludzi. Prowadzi też warsztaty z tej tematyki.

Michał Stolarczyk – trener, coach certyfikowany przez Szkołę Profesjonalnego Coachingu, moderator action learning, magister psychologii stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Od 2006 roku zajmuje się wspieraniem rozwoju osobistego i zawodowego ludzi. Od 2008 roku pracuje z grupami jako trener i koordynator projektów. Przeprowadził ponad 1200 godzin szkoleń dla ponad 1000 uczestników (pracownicy administracji publicznej, pracownicy przedsiębiorstw, kierownicy , osoby bezrobotne, studenci). Zajmuje się przede wszystkim zagadnieniami obsługi klienta, komunikacji międzyludzkiej oraz zarządzania swoimi zadaniami w czasie. Jako coach przeprowadził ponad 250 godzin sesji przede wszystkim z obszaru planowania kariery zawodowej oraz poprawiania efektywności osobistej.