Zapraszamy do odwiedzenia i śledzenia naszego profilu firmowego na Google plus!

Szkolenia

Szkolenia są obecnie jedną z głównych form kształcenia dorosłych. Na naszych zajęciach łączymy rzetelną, zweryfikowaną naukowo wiedzę z praktycznymi ćwiczeniami pozwalającymi zastosować ją w realnym życiu.

Zaletą naszych szkoleń są małe grupy (zwykle 8 - 12 osób), zgodność z modelem uczenia się Davida Kolba oraz zastosowanie aktywnych metod takich jak demonstracja, ćwiczenia indywidualne i grupowe, studia przypadków, dyskusje oraz wymiana doświadczeń.

Uczestnikom naszych szkoleń oferujemy także coaching jako metodę zwiększającą szanse skutecznej zmiany swoich nawyków.

Aktualnie w naszej ofercie znajdują się następujące szkolenia otwarte


SZKOLENIE Z KOMUNIKACJI MIĘDZYLUDZKIEJ

Szkolenie z zakresu sprawnej i przyjemnej komunikacji międzyludzkiej, którego pełny opis dostępny jest po kliknięciu na jego tytuł. Najbliższa edycja przewidziana jest na rok 2013.

PRAKTYK BEYOND NLP - edycja krakowska

Praktyk Beyond NLP - kompleksowy program edukacyjny (warsztat + konsultacje z trenerem + coaching wdrożeniowy) uczący unowocześnionej wersji klasycznego NLP, opartej na wiedzy naukowej oraz praktycznej, wzbogacony o dodatkową i skuteczną wiedzę. Kurs ten prowadzony jest przez doświadczonego psychologa, trenera, coacha i mistrza NLP - Artura Króla, a my jako jedyni promujemy jego warsztat w Krakowie i Małopolsce. Najbliższa edycja przewidziana jest na 18-20 stycznia, 25-27 stycznia oraz 31 stycznia-02 lutego 2013 roku.

KONTROLA EMOCJI I STRESU Z WYKORZYSTANIEM RACJONALNEJ TERAPII ZACHOWANIA (RTZ I)

Wyjątkowy program edukacyjny (szkolenie + konsultacje z trenerem + coaching wdrożeniowy) dotyczący skutecznej kontroli emocji oraz stresu, który został stworzony w oparciu o Racjonalną Terapię Zachowania. Warsztat ten prowadzony jest przez doświadczonego psychologa i terapeutę - Tomasza Drożdża. Mamy przyjemność zaprosić Państwa na już 2-gą jego edycję, która odbędzie się 30 listopada oraz 1 i 2 grudnia 2012.

Na temat jakości tego szkolenia dowiesz się więcej TUTAJ

ZYSKOWNE DECYZJE INWESTYCYJNE - program edukacyjny z psychologii inwestowania

Kompleksowy program edukacyjny (szkolenie + konsultacje z trenerem + coaching wdrożeniowy) przygotowany z myślą o osobach, które zawodowo lub prywatnie zaangażowane są w działalność inwestycyjną (giełda, Forex, fundusze inwestycyjne, nieruchomości, dzieła sztuki, surowce i inne). Udział w programie pomoże zrozumieć znaczenie emocji z procesie podejmowania decyzji inwestycyjnych oraz lepiej je kontrolować, dzięki czemu uczestnicy będą mieli większe szanse na osiąganie wyższych zysków inwestcyyjnych i będą umieli pomóc w tym swoim klientom.