Zapraszamy do odwiedzenia i śledzenia naszego profilu firmowego na Google plus!

O firmie

Kim jesteśmy?

Intuikon to przede wszystkim ludzie. Profesjonaliści, wykonujący swoją
pracę z pasją i pełnym zaangażowaniem. Osoby ciągle podnoszące swoje
kwalifikacje po to, by móc dostarczać swoim klientom najwyższej jakości
usługi. Cenimy sobie podejście interdyscyplinarne, pozwalające patrzeć
na dany problem z różnych perspektyw.

Co robimy?

Jesteśmy firmą, która dostarcza widzę i umiejętności oraz narzędzia ich zdobywania, dostosowane do potrzeb klienta, za rozsądną cenę.

W jaki sposób pracujemy?

Chcemy, aby nasze usługi przekładały się na realne efekty dla naszych klientów, pamiętając jednocześnie, że najważniejsi są ludzie. Dbamy więc o poznanie ich potrzeb rozwojowych oraz jakość i rzetelność przekazywanej wiedzy. Pomagamy przekształcić ją w umiejętności i wdrożyć w praktyce tak, aby rezultat był satysfakcjonujący dla klienta.

A oto nasz zespół:

Artur Król - jest psychologiem, trenerem i coachem z wieloletnim doświadczeniem w branży. W swojej pracy łączy liczne metody zmiany osobistej i ogromne doświadczenie praktyczne z nieustannie wzbogacaną wiedzą z zakresu wielu dziedzin nauk społecznych. Autor setek artykułów n.t. zmiany osobistej, oraz książek m.in. na temat skutecznej nauki, pewności siebie oraz praktycznego warsztatu coacha i changemakera (specjalista od zmiany osobistej).

Michał Paruzel – psycholog, hipnoterapeuta, trener. Od wielu lat zdobywa wiedzę i rozwija swoje umiejętności w zakresie stosowania hipnozy dla poprawy funkcjonowania ludzi. Prowadzi też warsztaty z tej tematyki.

Michał Stolarczyk – trener, coach certyfikowany przez Szkołę Profesjonalnego Coachingu, moderator action learning, magister psychologii stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Od 2006 roku zajmuje się wspieraniem rozwoju osobistego i zawodowego ludzi. Od 2008 roku pracuje z grupami jako trener i koordynator projektów. Przeprowadził ponad 1200 godzin szkoleń dla ponad 1000 uczestników (pracownicy administracji publicznej, pracownicy przedsiębiorstw, kierownicy , osoby bezrobotne, studenci). Zajmuje się przede wszystkim zagadnieniami obsługi klienta, komunikacji międzyludzkiej oraz zarządzania swoimi zadaniami w czasie. Jako coach przeprowadził ponad 250 godzin sesji przede wszystkim z obszaru planowania kariery zawodowej oraz poprawiania efektywności osobistej.