Zapraszamy do odwiedzenia i śledzenia naszego profilu firmowego na Google plus!

Szkolenia dla firm

Szkolenia biznesowe są konstruowane pod indywidualne zamówienie klienta i służą realizacji konkretnych celów w jego firmie czy instytucji. Poprzedzone są dokładną analizą potrzeb, dzięki czemu rozwiązują realne problemy i podnoszą kluczowe dla funkcjonowania firmy kompetencje.

Szkolenia są przygotowywane i prowadzone przez wysokiej jakości specjalistów, zgodnie z zasadami nowoczesnej metodyki uczenia się osób dorosłych. Zawierają minimum potrzebnej wiedzy teoretycznej oraz maksimum ćwiczeń pozwalających zastosować ją w realiach codziennej pracy.


Poniżej przedstawiamy Państwu ofertę gotowych szkoleń, organizowanych cyklicznie w formie otwartej:

ZWYCIĘSKA STRATEGIA TWOJEJ FIRMY

Program edukacyjny, obejmujący 2-dniowy warsztat tworzenia i modyfikowania strategii firmy oraz konsultacje na etapie wdrażania gotowych rozwiązań. Program oparty jest na koncepcji Strategii Błękitnego Oceanu i uczy w jaki sposób zmodyfikować strategię firmy tak, aby stworzyć zupełnie nowy rynek i uwolnić się od konkurencji. Najbliższy warsztat zaplanowany jest na 14 i 15 grudnia 2012 roku.

ZARZĄDZANIE ZYSKOWNOŚCIĄ KLIENTÓW

Szkolenie adresowane przede wszystkim do osób odpowiedzialnych za strategię marketingową firmy. Uczy jak w łatwy sposób oszacować wartość Państwa poszczególnych klientów oraz jak zmodyfikować strategię marketingową, aby była ona opłacalna. Najbliższa edycja przewidziana jest na rok 2013.

ZARZĄDZANIE ZYSKOWNOŚCIĄ KLIENTÓW

Szkolenie adresowane przede wszystkim do osób odpowiedzialnych za strategię marketingową salonu samochodowego. Uczy jak w łatwy sposób oszacować wartość Państwa poszczególnych klientów oraz jak zmodyfikować strategię marketingową, aby była ona opłacalna. Najbliższa edycja przewidziana jest na rok 2013.